Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

KESB Proje Mühendislik LTD. ŞTİ. olarak endüstriyel tesislerin kurulum, bakım-onarım, işletme, servis hizmetleri ile ısıtma, soğutma, havalandırma, yağ vakum basınçlı hava otomasyon sektöründe faaliyet göstermek üzere geçmişten gelen tecrübelerimiz ile birlikte Ankara merkezli olarak kurulmuştur.

Firmamız endüstriyel, kurumsal, ticari, kamusal alanlarda ısıtma, soğutma, havalandırma, su basınçlandırma, yangından korunma tesisatı, merkezi sistem kalorifer cihazları, merkezi ve bireysel klima cihazları, kurutma fırınları, hidrofor ve pompa grupları gibi uygulamaları içine alan mekanik tesisat alanlarında faaliyet göstermektedir.

Son kullanıcıları arasında her biri alanında uzman ticari bina müteahhitleri fabrika ve endüstriyel tesis işletmecileri, tarım ve hayvancılık alanlarında sanayileşmiş firmalar, avm, hastane, okul, kamu kurum ve kuruluşları bulunmaktadır. Bu müşteri portföyünü her geçen gün artıran KESB Proje Mühendislik LTD. ŞTİ. kendi enerjisini kendi üreten ve verimli kullanılan yeşil bina uygulamalarında coğrafyasının öncü kuruluşları arasında olup, yaşamın sürdürülebilirliğine itina gösteren eko sistem dostu bir firmadır.

Dünya çapında 95 ülkeden 75D0’den fazla üyesi bulunan uluslararası “The Global Trade Leaders Club” (Küresel Ticaretin Liderleri Kulübü), 2014 yılı için Uluslararası Yapı Ödüllerine (International Construction Award) şirketimizi layık görmüştür. Her biri konusunda uzman teknik ekibimizle yapmış olduğumuz çalışmaların sadece yurt içinde değil aynı zamanda dünya çapındaki böylesine büyük bir oluşumda takdir edilmesi, doğru bir yolda emin adımlarla yürüdüğümüzün bir göstergesidir. 2030 yılındaki hedefimiz, proje aşamasından bitirme aşamasına, çevrenin doğal yapısını bozmadan, estetik görüntüsüne uygun düşen çalışmalarını bundan önce olduğu gibi bundan sonrada zamanında sıfır hata ile bitirme ve geleceğin enerji verimliliği yüksek, karbon salınımı düşük, ISG kurallarına uygun kullanıcı dostu, çevreye ve insana saygılı yapılarını son kullanıcılarına teslim etmekte ve işletmektedir.

Hiçbir zaman kısa vadeli planlar yapmayan şirketimiz, önümüzdeki 10 yıl süresince, içerisinde yaşadığımız dünyayı çocuklarımıza ve gelecek nesillerimize daha yeşil ve yaşanabilen bir yer olarak bırakabilmek için elinden gelen hertürlü çabayı sarf edecektir. Bunun için öncelikli olarak, sorumluluğunu almış olduğumuz projelerde kullandığımız ürünlerin çevreye dost, enerji verimliliği yüksek, rüzgar ve güneş gibi doğal enerji kaynaklarımda kullanan, gürültü miktarı en az seviyeye düşürülmüş cihazlar olmasına dikkat ediyoruz.

Teknik personellerimizin ve diğer çalışma arkadaşlarımızın sürekli yeniliklere açık, araştıran, çevreye saygılı, işyeri güvenlik kurallarına uyan kişilerden oluşmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca düzenli olarak vermiş olduğumuz şirket içi eğitimlerle sürekli gelişen teknolojiyi ve sektörü yakından takip ederek müşterilerimize en güncel ve en ekonomik çözümleri sunmayı kendimize amaç olarak benimsedik.

Yakın zamanda yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da açmayı planladığımız şubelerimiz sayesinde, istikrarlı bir şekilde sürekli büyüyerek müşterilerimize en kısa zamanda ve en verimli şekilde hizmet sunma düşüncesi ile yola çıkan firmamız, hedeflerine hiç durmadan ilerlemeyi kendisine amaç edinmiştir.

MUTLULUK TESADÜF DEĞİLDİR.
DOĞRU SEÇİMLERDE GİZLİDİR.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın